10256440_686398108120961_1365346464526026690_o

Chuck Norris biografia, książki, ciekawostki i życiorys

Sierpień 21, 2015 Posted by Sobowtór Chucka Norrisa - Brak komentarzy

Chucka Norrisa nikomu przedstawiać nie trzeba, znany jest na całym świecie. Jest aktorem i siedmiokrotnym mistrzem świata w karate. Chuck Norris biografia tylko potwierdza, że jest to niezwykle barwna i ciekawa postać.

Sławę filmową przyniosła mu rola przeciwnika wielkiego Bruce Lee w filmie,, Droga Smoka”. Jednak największą popularność przyniósł mu film ,, Strażnik Teksasu”, znany chyba wszystkim miłośnikom kina akcji. Wyjątkowym filmem z udziałem Norrisa choć mniej znanym, ale wartym przypomnienia jest obraz ,, Zmowa milczenia”.

Chuck Norris biografia

Chuck Norris – biografia, książki, ciekawostki i życiorys – każdy kto jest zainteresowany tą osobowością powinien dokładnie zapoznać się z informacjami na jego temat sięgając do wymienionych źródeł.

Chuck Norris biografia

Chuck Norris artykuły

Chuck Norris artykuły, zdjęcia, wiadomości z 2017 roku można znaleźć na wielu stronach internetowych.

chuck norris artykuły

Aktor, w tej chwili już w podeszłym wieku, rzadziej widywany jest na ekranach. Jednak jak się okazuje nie tylko sztuki walk Wschodu i film są jego pasjami. Swoją sławę potrafił wykorzystać w szczytnym celu. Aktor jest założycielem fundacji, która walczy z handlem narkotykami i agresją w szkole. Warto wrócić do filmów z jego udziałem. Chuck Norris jest jedyny i niepowtarzalny.

więcej…