American West Rodeo Vintage Spurs on Cowboy Boots

Chuck Norris filmy, które trzeba znać – It’s Rodeo Time

Styczeń 3, 2013 Posted by Sobowtór Chucka Norrisa - Brak komentarzy

Chuck Norris to żywa legenda kina akcji. Na swym koncie ma wiele filmów, które przyniosły mu sławę, z tego powodu powstała lista Chuck Norris filmy, które warto znać.

Chuck Norris filmy, które trzeba znać

Chuck Norris filmy, które trzeba znać

to najbardziej popularny ,, Strażnik Teksasu”, ,,Droga smoka” jak również ,, Oko za oko” i jeden z najpiękniejszych filmów z udziałem tego aktora – ,,Zmowa milczenia”. Norris zagrał w wielu obrazach, które powinni obejrzeć fani walk Wschodu.

Tak teraz wygląda Chuck Norris! A, jak wyglądał kiedyś ?

Tak teraz wygląda Chuck Norris!

 

Aktor dzisiaj jest osobą w podeszłym wieku. Warto wrócić do jego starych filmów, by zobaczyć w jakiej był kiedyś formie fizycznej. Mimo upływu lat Chuck Norris nadal wygląda dobrze i jego fani chcieliby na pewno ujrzeć go znowu w produkcji kina akcji. Jest żywą legendą, jednak, jak wiele gwiazd i celebrytów, miał sekret, który ukrywał 30 lat. Całą prawdę ujawnił w telewizji, czym zaskoczył widzów. Aktor przyznał się, że ma córkę Dianę z pozamałżeńskiego romansu z kobietą o imieniu Johanna. Dziewczyna o tym fakcie dowiedziała się dopiero mając 16 lat. W ten sposób

Wielka tajemnica Chucka Norrisa sprzed 30 lat

Wielka tajemnica Chucka Norrisa z przed 30 lat

wyszła na jaw. Jednak mimo tego faktu Norris zawsze będzie słynął z tego, że jest nieśmiertelnym strażnikiem Teksasu i dla wielu jest guru karate.

więcej…