American West Legend Whisky Glass on Western Bar

Lounge Opened 24/7 – Find Chuck Norris Kawały

Marzec 5, 2012 Posted by Sobowtór Chucka Norrisa - Brak komentarzy

Serial Ostry Dyżur swoją fabułę zawdzięczał Chuckowi Norrisowi – słyszałeś ten kawał ?

atrakcje na wesele, finf chuck norris, kawały, dowcipyTrzeba spełnić kilka ważnych kryteriów żeby wesele było huczne i bardzo udane, tak jak w maratonie uśmiechu powinny  gościć Chuck Norris kawały. Po pierwsze musimy wynająć odpowiednią salę, gdzie rozpocznie się find Chuck Norris. Jeśli sale i kluby,  gdzie jest Chuck Norris, które nas interesują są zajęte to poszukajmy czegoś dalej. Można dojechać te kilkadziesiąt kilometrów żeby się dobrze bawić razem z find Chuck Norris. Sala musi być wystarczająco duża, ale nie za duża i nie ważne wtedy ile lat ma Chuck Norris każdy dobrze się bawi. Jeśli mamy mało gości to na dużej sali weselnej nie będzie ich widać, a przy okazji będzie miejsce na występ gwiazdy – sobowtóra, który będzie o wiele lepsze niż same Chuck Norris dowcipy.

więcej…

 

Where is Chuck Norris ? – czyli kawały o gwieździe filmu Strażnik Teksasu

  • Nikt nie usuwa e-maili poświęconych Chuckowi Norrisowi do kosza, chyba że, ten ktoś jest samobójcą i pragnie umrzeć od kopnięcia z półobrotu w twarz.
  • Prąd kopnął Chucka Norrisa tylko raz. Od tamtej pory mamy powiedzenie „Piorun nigdy nie uderza dwa razy w to samo miejsce”.
  • Co Chuck Norris wręcza swoim bliskim na Święta Bozego Narodzenia? Nic. Nie musi. Wystarczy, że pozwoli im tylko do siebie podejść.
  • Każdy może naszczać na podłogę w toalecie, ale tylko Chuck umie nasrać na sufit.
  • Wielki Mur Chiński powstał, by powstrzymać Chucka Norrisa. Nie udało mu się.
  • Bush jeszcze nie miał telefonu a Chuck Norris już miał do niego numer.
  • Chuck Norris jako jedyny zdołał sam siebie kopnąć z półobrotu zewnętrzną stroną prawej stopy w zewnętrzną stronę prawej stopy.
  • Samochody zostały wymyślone by szybciej uciekać przed Chuckiem Norrisem. Chuck Norris wymyślił wypadek samochodowy.
  • W domu Chucka Norrisa nie ma drzwi. Tylko ściany, przez które przechodzi.

 

atrakcje weselne Warszawa, chuck Norris 2015, 2018

Chuck Norris 2015, czy Chuck Norris 2018 – atrakcje na wesele

Chuck Norris 2015, czy Chuck Norris 2018 to mega atrakcja! Szybko zauważmy, że na weselu mamy gości w różnym wieku znających choć trochę porównanie Bruce Lee vs Chuck Norris. Takie dopasowanie repertuaru, żeby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego jest bardzo ważne. Szczególnie, jeśli chodzi o atrakcje na wesele warto rozważyć Chuck Norris approved. Na pewno sala weselna Warszawa powinna mieć dobrą akustykę i nagłośnienie, a taka niespodzianka dla gości też powinna się przydać. Ważne jest też ciekawe oświetlenie i niezbędna przy dużej ilości ludzi klimatyzacja. Jeśli będziemy mieli jeszcze dobrą wódkę i jedzenie to będzie komplet.