Kerosene Lamp in American West Rodeo Cowboy Barn

Opened all Night – Chuck Norris kończy dziś 75 lat

Marzec 1, 2015 Posted by Sobowtór Chucka Norrisa - Brak komentarzy

Wśród wielu znanych i wybitnych aktorów wyróżnić należy Chucka Norrisa, który Chuck Norris kończy dziś 75 lat. Nie ma wielbiciela karate, który  nie znałby jego słynnego wykopu z półobrotu. Trudno uwierzyć, ale

Chuck Norris kończy dziś 75 lat

Wszyscy znamy go z kultowej roli w filmie ,, Strażnik Teksasu”, a Chuck Norris kończy dziś 75 lat. Aktor jest ulubieńcem internautów, którzy życzą mu wielu pięknych lat życia. Nie ważne ile bohater kina akcji ma lat – na zawsze pozostanie dla nich niezwyciężony. Chuck Norris znany jest najbardziej ze  „Strażnika Teksasu”, jednak to nie jedyny film, w którym zagrał, choć przyniósł mu on dużą popularność.

 

Chuck Norris kończy dziś 75 lat

 

Filmy z Chuckiem Norrisem to m.in.

,,Zaginiony w akcji” czy ,,Inwazja na USA”, które również zagwarantowały mu wysoka pozycję w kinie akcji. Warto napisać o filmie ,, Droga Smoka”, w którym stoczył kultowy już pojedynek z samym Brucem Lee. Norris ma na swym koncie wiele filmów, które warto poznać, ponieważ są klasykami kina, kształtującymi pozycję aktora, jako legendy gatunku. Przypomnieć warto ,,Oko za oko”,  jak również ,,Zmowę milczenia”. Chuck Norris jest nie tylko aktorem, ale również mistrzem sztuk walk Wschodu – sześciokrotnym mistrzem świata w karate.

Filmy z Chuckiem Norrisem

więcej…