chuck

TVN Motors – Testowanie Pick -up’ów Prison Break

Wrzesień 20, 2017 Posted by Sobowtór Chucka Norrisa - Brak komentarzy

Pic k up’y to pojazdy niezwykle popularne w Stanach Zjednoczonych, podbijające również motorowe rynki Europy. Te samochody osobowe charakteryzują się dużą skrzynią ładunkową znajdującą się zaraz za kabiną pasażerską.

Ich masa całkowita sprawia, że w Europie są traktowane jak ciężarówki. Wielkim fanem tego typu pojazdów w Stanach Zjednoczonych jest sławny amerykański aktor kina akcji Chuck Norris.

W swoich filmach niejednokrotnie prowadził pogoń za przestępcą korzystając z doskonałych i silnych pojazdów, jakimi są Pick–up’y.

Te samochody, o typie nadwozia dostawczego lub terenowego, będą również sztandarowymi pojazdami pierwszego odcinka nowego programu TVN, jaki wkrótce pojawi się w ramówce tej stacji.

TVN Motors to nazwa nowego programu motoryzacyjnego stacji telewizyjnej TVN.

W pierwszym odcinku nowego programu TVN Motors autorzy zajmą się wyjątkowo poważnym zadaniem, jakim jest testowanie Pick-Up’ów.

zvr2334_1

Z pewnością wykorzystane do tego celu będą zarówno samochody, które popularne są na rynku amerykańskim, jak również te dostępne na rynku polskim. Faktem jest, że już wiele lat temu produkowano u nas Pick-up’y w oparciu o konstrukcje znanych marek samochodowych.

Na pewno nie dorównywały one współczesnym liderom, takim jakie produkuje na przykład firma Dodge, ale sprawdzały się doskonale w używaniu.

slider

Mocny amerykański samochód kojarzy się z silnym amerykańskim mężczyzną, dlatego pierwszy odcinek pilotażowy Chuck Norris, gwiazda kina akcji, zaszczyci swoją obecnością.

Z pewnością dowiemy się jakie możliwości mają samochody tego typu i do jakich celów mogą być wykorzystywane. Te często spotykane w Stanach Zjednoczonych pojazdy świetnie służą tam do przewozu ciężkich towarów.

Na naszym rynku budzą coraz większe zainteresowanie, szczególnie u właścicieli małych firm budowlanych, ale również wśród osób prywatnych, które szukają mocnych samochodów do małego transportu.

Testowanie Pick -up’ów z udziałem tak wspaniałego aktora, jak Chuck Norris na pewno przyciągnie przed ekrany telewizorów mnóstwo fanów motoryzacji.